Sale weselne

Planujecie duże wesele lub kameralne przyjęcie? Hotel & Restauracja Coloseum z nawiązką spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

SALA BANKIETOWA

300 osób

Nowo powstały obiekt przeznaczony do organizacji wesel, przyjęć ślubnych i okolicznościowych. Sala weselna zaprojektowana i stworzona z myślą o naszych Gościach. Sala Weselna pozwala zorganizować przyjęcia do 300 osób przy stołach okrągłych a w przypadku stołów prostokątnych do 380 osób.
Eleganckie i wytworne wnętrze sali bankietowej jest tłem do niezapomnianych przeżyć oraz wspaniałej zabawy weselnej

SALA BALOWA

220 osób

Elegancka, przestronna i klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na  nietuzinkowy Ogród Hotelu Coloseum.
Sala Balowa jest wstanie pomieścić 200 osób. 
Bardzo efektowna Sala z unikalną kopułą zwieńczoną kryształowymi żyrandolami oraz z dużym, stylowo zaprojektowanym barem. 
Drewniana sztukateria wypełniona eleganckim materiałem nadaje niesamowitej elegancji przy organizacji pańtwa przyjęcia weselnego.
Sala balowa została wyposażona w bajeczne krzesła  stylu glamour które zachwycą wszystkich państwa gości swoją ponad przecietną elegancją. 

Sala weselna w Jarosławiu

SALA KREMOWA

100 osób

Sala kremowa w Hotelu Coloseum jest idealnym miejscem do organizacji mniejszych przyjęć weselnych. 
Eleganckie i stylowe wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją oraz oryginalną aranżacją stołów bez wątpienia zachwycą i oczarują państwa gości. Sala kremowa znajduję się na pierwszym piętrze z wyjątkowym tarasem który pozwala nam na płynne przejście gości do naszego niesamowitego ogrodu. Sala Kremowa pozwala na organizację przyjęć do 100 osób.